Kraken

Kraken on krüptorahavahetus, mis loodi 2011. aastal ja on üks vanimaid krüptorahavahetusi maailmas. Kraken on tuntud oma turvalisuse ja usaldusväärsuse poolest ning pakub laia valikut krüptorahade kauplemispaare.

Kraken pakub kauplemispaare enam kui 50 erineva krüptorahaga, sealhulgas Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple ja paljud teised. Lisaks pakub Kraken kauplemispaare fiat-valuutade nagu USD, EUR ja JPY vastu.

Kraken on üks vähestest krüptorahavahetustest, mis pakub oma kasutajatele marginaalikauplemist. Marginaalikauplemine võimaldab kasutajatel kaubelda krüptorahadega suuremas mahus kui nende kontojääk võimaldaks, kasutades selleks laenu.

Krakeni kasutajatel on juurdepääs ka mitmetele turuandmetele, analüüsi- ja kauplemistööriistadele, mis võimaldavad neil teha informeeritud otsuseid oma investeeringute kohta.

Kraken on tuntud oma kõrge turvalisuse poolest ja on võtnud kasutusele mitmeid turvameetmeid, et kaitsta oma kasutajate vara varguse ja häkkimise eest. Samuti pakub Kraken laia valikut tööriistu ja funktsioone, mis võimaldavad kasutajatel kaubelda krüptorahadega lihtsalt ja tõhusalt.