Bybit

Bybit on krüptorahavahetus, mis keskendub peamiselt krüptoraha tuletisinstrumentide kauplemisele, nagu futuurid ja optsioonid. Bybit loodi 2018. aastal Singapuris ja on tänaseks kasvanud üheks juhtivaks tuletisinstrumentide kauplemise platvormiks maailmas.

Bybit pakub kauplemisvõimalusi suuremate krüptorahadega, sealhulgas Bitcoin, Ethereum, Litecoin ja Ripple. Samuti pakub Bybit kauplemisvõimalusi omaenda krüptoraha nimega Bybit Token (BYT).

Bybit on tuntud oma kasutajasõbraliku liidese ja kõrge turvalisuse poolest. Platvorm kasutab kõrgtehnoloogilisi turvameetmeid, et kaitsta oma kasutajate vara varguse ja häkkimise eest. Bybit pakub ka sujuvat ja kiiret tellimuste täitmist ning madalaid kauplemistasusid.
Registreeri…
Bybit on saadaval nii veebipõhise platvormina kui ka mobiilirakendusena, mis võimaldab kasutajatel kaubelda ja hallata oma krüptoraha oma nutitelefoni kaudu. Lisaks pakub Bybit ka kasulikke tööriistu ja funktsioone, nagu näiteks turuanalüüs ja kauplemisstrateegiad, mis võivad aidata kasutajatel teha paremaid investeerimisotsuseid.