Krüptoraha rahakotid

Tsentraliseeritud krüptobörsid kasutavad sageli kasutajate raha oma äranägemise järgi. Krüptomaailmas aktsepteeritakse kontseptsiooni: “Mitte teie võtmed, mitte teie raha”. See tähendab, et kui teil ei ole krüptorahakoti turvavõtmeid, siis ei kuulu sellel olevad rahalised vahendid teile. parim krüptorahakott

Oma rahaliste vahendite kaitsmiseks volitamata kasutamise eest peate hoidma krüptovaluutat oma krüptorahakotis, millele on juurdepääs ainult teil.

Tähtis! Ärge hoidke krüptorahakoti salajasi võtmeid avalikus omandis, ärge saatke teistele isikutele ja ärge pildistage, ärge hoidke pilvehoidlas. Parim on kasutada mitut paberkoopiat turvalises kohas.

Allpool toodud krüptorahakotid on krüptoinvestorite jaoks kõige turvalisemad ja mugavamad. Isegi kui olete krüptovaluutade maailmas uus, ei ole teil keeruline mõista, kuidas krüptorahakott töötab.

Parimad krüptorahakotid

Parimad krüptorahakotid sõltuvad kasutaja vajadustest ja eelistustest, kuid mõned kõige populaarsemad ja usaldusväärsemad krüptorahakotid on järgmised:

Füüsilised (riistvaralised) krüprorahakotid

1. Ledger Nano S

Ledger Nano S – see on füüsiline krüptorahakott, mis hoiab teie krüptoraha turvaliselt eemal internetist. See võimaldab teil oma krüptoraha hoida turvaliselt ja isegi kui teie arvuti või nutitelefon on nakatunud viirustega, on teie krüptoraha kaitstud. Tutvu lähemalt…

2. Trezor

Trezor – see on veel üks füüsiline krüptorahakott, mis pakub turvalist krüptoraha hoidmist. Trezor pakub kaugjuhtimispulti, mis võimaldab kasutajatel oma krüptoraha kaitsta kaugjuhtimisega. tutvu lähemalt…

3. SafePal

SafePal on mitmekülgne krüptorahakoti lahendus, mis on suunatud nii algajatele kui ka kogenud krüptovaluuta entusiastidele. Pakkudes mobiilseid, riistvaralisi ja brauseri laiendusega rahakotte, seab SafePal esikohale kasutajate turvalisuse, tagades, et privaatvõtmed jäävad nende mittehoidva rahakoti sisse, olles kättesaamatud mis tahes kolmandale osapoolele, sealhulgas SafePalile. Lisaks varade lihtsale hoidmisele pakub platvorm väravat detsentraliseeritud rakendustesse, võimaldades kasutajatel osaleda DeFi projektides, kaubelda NFT-dega ja kasutada hariduslikke ressursse, et krüptomaastikul kindlalt liikuda. Tutvu lähemalt…

Digitaalsed krüprorahakotid

1. Coinbase Wallet – see on üks populaarsemaid krüptorahakotte, mis võimaldab kasutajatel hoida oma krüptoraha oma nutitelefoni rakenduses. Coinbase pakub ka turvameetmeid, nagu näiteks kaheastmeline autentimine ja biomeetriline autentimine.

2. Exodus Wallet – see on desktop rakendus, mis pakub mitmekülgset krüptorahakoti lahendust. Exodus Wallet pakub lihtsat liidest ja võimaldab kasutajatel hoida mitut krüptoraha ühes kohas.

3. MyEtherWallet – see on veebipõhine krüptorahakott, mis võimaldab kasutajatel hoida oma Ethereumi ja ERC-20 standardi krüptoraha turvaliselt. MyEtherWallet pakub ka turvameetmeid, nagu näiteks kaheastmeline autentimine ja privaatvõtme krüpteerimine.

Need on vaid mõned näited populaarsetest ja usaldusväärsetest krüptorahakottidest. Enne krüptorahakoti valimist on oluline uurida hoolikalt erinevaid võimalusi ja valida krüptorahakott vastavalt oma vajadustele ja eelistustele.

Millele tasuks tähelepanu pöörata krüptovaluuta hoidmiseks krüptoplatvormi valimisel?

Turvalisus: kontrollige, kas krüptoplatvorm kasutab turvalisi salvestusmeetodeid, nagu külmhoone või riistvaralistes rahakottides hoidmine.

Määrus: kas krüptoplatvorm on reguleeritud ja milliseid turvameetmeid see võtab, et kaitsta teie raha häkkerite ja petturite eest.

Varundamine ja taastamine: kontrollige, kas krüptoplatvorm võimaldab teie võtmeid turvaliseks hoidmiseks varundada ja taastada.

Liides ja kasutamine: kontrollige, kui lihtne on krüptoplatvormi kasutada ja kui arusaadav on selle liides teie jaoks.

Tugi: kontrollige, millisel tasemel tuge krüptoplatvorm pakub ning kui kiiresti ja ennetavalt see kasutaja küsimustele ja muredele reageerib.

Kättesaadavus: kontrollige, kas krüptoplatvorm on teie riigis saadaval ning kas sellel on lokaliseeritud liides ja tugi.

Maine: lugege teiste kasutajate ülevaateid ja soovitusi krüptoplatvormi kohta ning uurige selle mainet selles valdkonnas.

Oluline on tähele panna, et ükski krüptoplatvorm ei saa olla 100% turvaline, seega tasuks riskid jaotada ning oma varad erinevate rahakottide ja platvormide vahel ära jagada.