Binance


Binance krüptovaluutavahetus – opereerime mahu järgi maailma suurimaid bitcoini- ja altcoini krüptobörse. Kõige populaarsem krüptovahetus maailmas. Binance Exchange asutati 2017. aastal. Hetkel on sellel enam kui 70 miljardi dollari suurune kaubandusbilanss.

Börs on välja andnud oma “BNB” token, mida kasutatakse börsi sisevaluutana. Kasutades BNB tokenit, saad tehingute käigus täiendavalt säästa komisjonitasudelt.

Binance – vahetusportaal №1 maailmas.

Registreeri kohe ja saada eluaegset 10% teenustasu soodustust.
Keel:
Eesti, Inglise, Vene
Platvorm:
Veebileht ja mobiilirakendus
Äpp:
Android, iOS
Krüptovaluutad:
üle 1000
Kaevandamine / Staking:
Olemas
Sissemaksed:
Pank, kaardiga
Maksekaart:
Visa


Binance Eesti – Telegrami grupist leiad Eesti Binance’i kogukonna.

Binance krüptorahavahetus

Binance on krüptorahavahetus, mis võimaldab kasutajatel osta, müüa ja kaubelda erinevate krüptorahadega. Binance loodi 2017. aastal Hiinas ja on tänaseks kasvanud üheks juhtivaks krüptorahavahetuseks maailmas.

Binance pakub laia valikut krüptorahade kauplemispaare, sealhulgas Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple ja paljud teised. Binance’i platvormil saavad kasutajad kaubelda suuremate krüptorahade vastu, aga ka madalama turuväärtusega ja uute krüptorahadega.

Binance’il on oma krüptoraha nimega Binance Coin (BNB), mida kasutatakse kauplemistasude maksmiseks. Kui kasutajad maksavad kauplemistasud BNB-ga, saavad nad soodustusi, nagu näiteks madalamad kauplemistasud ja juurdepääs eripakkumistele. Binance Coin on saadaval ka teiste krüptorahavahetuste kaudu.

Binance on tuntud oma turvalisuse ja usaldusväärsuse poolest, kuna see kasutab kõrgtehnoloogilisi turvameetmeid, et kaitsta oma kasutajate vara varguse ja häkkimise eest. Lisaks pakub Binance laia valikut tööriistu ja funktsioone, mis võimaldavad kasutajatel kaubelda krüptorahadega lihtsalt ja tõhusalt.

Binance’il on ka mobiilirakendus, mis võimaldab kasutajatel kaubelda ja hallata oma krüptoraha oma nutitelefoni kaudu.