FTX

FTX on krüptorahavahetus, mis loodi 2019. aastal ja on tänaseks kasvanud üheks juhtivaks krüptorahavahetuseks maailmas. FTX keskendub peamiselt krüptoraha tuletisinstrumentide kauplemisele, nagu futuurid, optsioonid ja swapid.

FTX pakub kauplemisvõimalusi suuremate krüptorahadega, sealhulgas Bitcoin, Ethereum, Litecoin ja Ripple. Samuti pakub FTX kauplemisvõimalusi omaenda krüptoraha nimega FTX Token (FTT).

FTX on tuntud oma kasutajasõbraliku liidese ja kõrge turvalisuse poolest. Platvorm kasutab kõrgtehnoloogilisi turvameetmeid, et kaitsta oma kasutajate vara varguse ja häkkimise eest. FTX pakub ka sujuvat ja kiiret tellimuste täitmist ning madalaid kauplemistasusid.

FTX pakub ka kasulikke tööriistu ja funktsioone, nagu näiteks turuanalüüs ja kauplemisstrateegiad, mis võivad aidata kasutajatel teha paremaid investeerimisotsuseid. Samuti pakub FTX oma kasutajatele juurdepääsu kogukonna foorumitele ja kauplemisõpetustele, mis võivad aidata neil paremini mõista krüptoraha tuletisinstrumentide kauplemist.