Hamster Kombat


Hamster Kombat on ainulaadne “play-to-earn” mäng, mis töötab peamiselt läbi Telegram boti. See ühendab mängu elemendid krüptoraha kaevandamisega, võimaldades mängijatel teenida virtuaalseid münte hamstreid klõpsates ja erinevaid ülesandeid täites. Peamine eesmärk on hallata virtuaalset krüptovahetust ja uuendada seda, et suurendada oma tulu.
Avage Mäng Telegramis

Hamster Kombati peamised omadused:

Mängumehaanika: Mängijad teenivad münte, klõpsates hamsteril. Münte saab kasutada oma virtuaalse vahetuse uuendamiseks, mis aitab münte kiiremini teenida. Mängijad saavad kasutada ka boostereid ja täita spetsiaalseid missioone, et suurendada oma tootlikkust​​.

Igapäevane Combo kaart: Üks mängu huvitavamaid aspekte on igapäevane Combo kaart. Iga päev saavad mängijad uue kaardikombinatsiooni ja kui nad need edukalt kokku panevad, võivad nad saada märkimisväärseid tasusid, kuni 5 000 000 münti​​.

Kaevandamine ja väljavõtmine: Kaevandamise alustamiseks peavad mängijad saama Telegrami kaudu juurdepääsu Hamster Kombat botile. Teenitud münte saab kanda ühendatud DeFi rahakotti, kui need pole panustatud või kihlvedudes​​.

Krüptovahetuse CEO simulaator: Mäng simuleerib krüptovahetuse juhtimist, pakkudes lõbusat ja kaasahaaravat viisi krüptovaluuta kontseptsioonide õppimiseks ja nendega suhtlemiseks​.


Iga päev saate oma vahetuse jaoks erilise kaardikombokomplekti eest lisaks 5 000 000 münti, mis suurendab märkimisväärselt.

Lisateabe saamiseks külastage ametlikku Hamster Kombati veebisaiti.